URZĄDZENIA NCR SELFSERV

NCR SelfServ 4

NCR SelfServ 85

Terminal finansowy - opis

Komfort obsługi

NCR SelfServTM 4 to finansowy terminal samoobsługowy przeznaczony do lokalizacji wewnątrz pomieszczeń. Stanowi on dodatkowy punkt obsługi klienta - uzupełnienie stanowisk kasjersko- dysponenckich oraz gotówkowych urządzeń samoobsługowych (bankomatów).

NCR SelfServTM 4 to znakomite urządzenie samoobsługowe do realizacji bezgotówkowych transakcji, takich jak: obsługa rachunku bankowego, czy umawianie spotkań ze specjalistami. Dodatkowo może być wyposażony w drukarkę wyciągów, co umożliwia pozyskanie najnowszych danych, dotyczących stanu konkretnego rachunku, bez konieczności angażowania czasu dysponenta. Czasu, który dysponent może poświęcić na sprzedaż bardziej atrakcyjnych, dla obu stron, produktów...

Opracowany z myślą o instytucji finansowej

Kiosk NCR SelfServTM 4 został opracowany z myślą o instytucjach finansowych i ich klientach. Dlatego wyposażony został w standardową w tym sektorze platformę XFS. Umożliwia to łatwą migrację aplikacji z innych kanałów samoobsługowych i dostosowanie jej do pracy z kioskiem. W ten sposób już poczynione inwestycje można wykorzystać w zupełnie nowym kanale obsługi klienta, zapewniając im jednocześnie identyczny – a może i lepszy – standard dokonywania transakcji oraz operacji finansowych.

Nowoczesna, atrakcyjna konstrukcja

Konstrukcja urządzenia z łatwością wkomponowuje się w projekt przestrzenny każdego oddziału. Nowoczesność modułowej konstrukcji, duży 19” ekran dotykowy, nie tylko przyciąga potencjalnych użytkowników, ale i ułatwia proces uczenia się osób do tej pory niekorzystających z samoobsługi.

Sprawne zarządzanie

Kiosk NCR SelfServTM 4 został opracowany z myślą o 24-godzinnej pracy. Dlatego przy jego kon- strukcji wykorzystano technologię, rozwiązania i podzespoły sprawdzone w najlepiej sprzedają- cej się na świecie i w Polsce rodzinie urządzeń samoobsługowych (bankomatów, wpłatomatów) - NCR SelfServTM. Urządzeniem można zdalnie zarządzać przy pomocy tych samych narzędzi, którymi zarządza się sieciami bankomatów, zapewniając ich maksymalną dostępność.

Nowe źródło przychodów

Urządzenie można wykorzystać do oferowania dodatkowych produktów klientom.

Bezpieczeństwo transakcji

Kiosk NCR SelfServTM 4 jest zgodny ze standardami EMV i PCI, przy wykorzystaniu odpowiednich aplikacji z rodziny NCR AptraTM. Dostępna jest także cała gama rozwiązań bezpieczeństwa, stosowanych w urządzeniach samoobsługowych (bankomatach) rodziny NCR SelfServTM.

Funkcjonalność

 • Szeroka gama realizowanych usług, takich jak:
  - płatność rachunków z konta,
  - przelewy,
  - doładowania telefonów komórkowych,
  - przeszukiwania produktów
  - umawianie spotkań
 • 15” lub 19” ekran dotykowy
 • Unikalny mechanizm ciągłego przyjmowania banknotów umożliwia deponowanie nawet kilku paczek banknotów w jednej transakcji
 • Klawiatura do wprowadzania numeru PIN zgodna z PCI
 • Czytnik kart z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym przechwyceniem danych

Specyfikacja

 • Wysokość: 1449 mm
 • Szerokość: 500 mm
 • Głębokość: 510 mm (555 z drukarką wyciągów)
 • Waga: 100 kg