URZĄDZENIA NCR SELFSERV

NCR SelfServ 8

NCR SelfServ 85

Finansowy kiosk płatniczy - opis

Transakcje płatnicze w finansowym kanale samoobsługowym

NCR SelfServTM 8 to finansowy terminal samoobsługowy przeznaczony do lokalizacji wewnątrz pomieszczeń, to dodatkowe stanowisko - uzupełnienie stanowisk kasjersko-dysponenckich oraz gotówkowych urządzeń samoobsługowych (bankomatów) - obsługi klienta. I to obsługi transakcji do tej pory realizowanych wyłącznie przez stanowiska kasjerskie.

NCR SelfServTM 8 to propozycja migracji takich transakcji, jak płatności gotówkowe, płatno- ści kartowe (np. kredytowe) z okienka do samoobsługi. To podmiotowe traktowanie klienta – klient dokonuje wyboru, kiedy, gdzie i jak przeprowadzić transakcję. A pracownik zostaje odciążony z konieczności obsługi bardzo pracochłonnych, stosunkowo mało rentownych, kosz- townych operacji.

Zyskuje wtedy czas, który może poświęcić na sprzedaż bardziej atrakcyjnych, dla obu stron, produktów...

Opracowany z myślą o instytucji finansowej

Kiosk NCR SelfServTM 8 został opracowany przy współpracy i z myślą o instytucjach finansowych i ich klientach. Dlatego wyposażony został w standardową w tym sektorze platformę XFS. Umożliwia to łatwą migrację aplikacji z innych kanałów samoobsługowych i dostosowanie jej do pracy z kioskiem. W ten sposób już poczynione inwestycje można wykorzystać w zupełnie nowym kanale obsługi klienta, zapewniając im jednocześnie identyczny – a może i lepszy – standard dokonywania transakcji i operacji finansowych.

Nowoczesna, atrakcyjna konstrukcja

Konstrukcja urządzenia z łatwością wkomponowuje się w projekt przestrzenny każdego od- działu. Nowoczesność modułowej konstrukcji, duży 19” ekran dotykowy, nie tylko przyciąga potencjalnych użytkowników, ale i ułatwia proces uczenia się osób do tej pory niekorzystających z samoobsługi.

Sprawne zarządzanie

Kiosk NCR SelfServTM 8 został opracowany z myślą o 24-godzinnej pracy. Dlatego przy jego konstrukcji wykorzystano technologię, rozwiązania i podzespoły sprawdzone w najlepiej sprzedają- cej się na świecie i w Polsce rodzinie urządzeń samoobsługowych (bankomatów, wpłatomatów) – NCR SelfServTM. Urządzeniem można zdalnie zarządzać przy pomocy tych samych narzędzi, którymi zarządza się sieciami bankomatów, zapewniając ich maksymalną dostępność.

Nowe źródło przychodów

Warto wykorzystać urządzenie do oferowania dodatkowych produktów klientom z niego korzystającym. W szczególności cenna jest możliwość dokonywania płatności gotówkowych – gotówka pozostaje nadal głównym środkiem płatniczym w Polsce.

Bezpieczeństwo transakcji

Kiosk NCR SelfServTM 8 jest zgodny ze standardami EMV i PCI, przy wykorzystaniu odpowiednich aplikacji z rodziny NCR AptraTM. Dostępna jest także cała gama rozwiązań bezpieczeństwa stosowanych w urządzeniach samoobsługowych (bankomatach) rodziny NCR SelfServTM.

Funkcjonalność

 • Szeroka gama realizowanych usług, takich jak:
  - płatności z kart kredytowych,
  - płatności rat kredytowych,
  - płatności rachunków,
  - przelewy,
  - przeglądanie bazy produktowej
 • 15” lub 19”ekran dotykowy
 • Depozytor pojedynczych banknotów o pojemności do 1 200 banknotów
 • Klawiatura do wprowadzania numeru PIN zgodna z PCI
 • Czytnik kart z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym przechwyceniem danych

Specyfikacja

 • Wysokość: 1449 mm
 • Szerokość: 500 mm
 • Głębokość: 555 mm
 • Waga: 290 kg