URZĄDZENIA NCR SELFSERV

NCR CashRecycler

NCR CashRecycler

Opis

Urządzenie automatyzuje proces przyjmowania, potwierdzenia autentyczności oraz wydawania banknotów przez kasjera w oddziale Banku oraz jest wyposażone w osiem lub dwanaście modułów do przechowywania banknotów, co umożliwia obsługę wielu nominałów i walut.

Urządzenie zaprojektowano z myślą o podniesieniu wydajności pracy kasjerów, zwiększeniu szybkości transakcji gotówkowych i co się z tym wiąże, podniesieniu komfortu Klientów poprzez skrócenie czasu oczekiwania w kolejkach.

Urządzenie redukuje czas przeznaczony na przyjmowanie gotówki – nawet do 50%. Podobna oszczędność czasu dotyczy operacji wypłaty, co z kolei przyczynia się do znacznego zwiększenia przepustowości na stanowiskach dysponentko-kasjerskich.

W urządzeniu jest zastosowana prosta ścieżka transportu gotówki, co minimalizuje liczbę ruchów banknotów i wpływa na poprawę odporności na zacięcia.

Urządzenie posiada specjalistyczny podzespół weryfikacji poprawności banknotów – lidera na rynku w tej dziedzinie – firmy G&D, co znacząco redukuje akceptację podejrzanych banknotów. Deponowanie nawet kilku paczek banknotów w jednej transakcji możliwe jest dzięki unikalnemu mechanizmowi ciągłego przyjmowania banknotów.