Wynajem

Wynajem bankomatu jest dobrą alternatywą na wzbogacenie swojej oferty w czasie okresów sezonowych. Udostępnienie klientom bankomatu nad morzem w okresie letnim lub zimą w górach jest bardzo dobrym sposobem marketingowym na reklamowanie swoich usług.

Wynajem bankomatu jest również dobrą formą rozłożenia inwestycji w czasie. Bank zmniejsza nakłady na wydatki i rozkłada inwestycję na kilka lat (bez zamrażania środków finansowych).

Oferta wynajmu obejmuje:

  • doradztwo w zakresie wyboru miejsca instalacji;
  • dostawa, instalacja i uruchomienie bankomatu;
  • serwis gwarancyjny na czas wynajmu.

 

Leasing

NCR we współpracy z jedną z największych firm leasingowych na świecie oferuje bardzo dogodne warunki leasingowania zakupu bankomatów i wpłatomatów przez Banki Spółdzielcze.

Wspólnie z naszym partnerem rozpoczynamy współpracę od ustalenia z Klientem najbardziej dogodnego dla niego okresu i opcji płatności. Warunki zawsze podlegają negocjacjom. W miarę upływu czasu i zmiany potrzeb technologicznych, współpracujemy z Bankiem nad wypracowaniem rozwiązań, tj. możliwość modernizacji użytkowanego sprzętu w trakcie trwania okresu leasingowego, jego wymiany, opcja wcześniejszego rozwiązania umowy, czy też przedłużenia okresu leasingu.