Profesjonalna firma sprzątająca - Metkon

Poszukujesz kompleksowego sprzątania biura, hotelu, powierzchni handlowych lub magazynowych? Konieczne jest uporządkowanie i pielegnacja terenów zewnętrznych w pobliżu budynku? Jesteśmy godni zaufania! Zapewnimy profesjonalną usługę, o którą nie będziesz się już martwił.

Utrzymujemy wysoką jakość usług poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach poświęconych nowoczesnym procesom czyszczenia i pielęgnacji, oraz zachowania unijnych standardów utrzymania czystości. Korzystamy z nowoczesnych markowych i energooszczędnych urządzeń sprzątających typu: Gansow, Comac , Wetrok, Hako, Kärcher, Rcm.

Gwarantujemy użycie w pełni ekologicznych, wydajnych środków chemicznych, które całkowicie ulegają biodegradacji i posiadają atesty Państwowego Zakładu Higieny. Dbamy o Twoje zdrowie i środowisko naturalne.

Dostosujemy rozwiązania do charakteru obiektu - godzin pracy, ilości zatrudnionych osób, natężenia ruchu, powierzchni pomieszczeń. Gwarantujemy skuteczność i wysoki poziom usług oparty na wykwalifikowanym personelu. Wszystkie prace są koordynowane i nadzorowane, dzięki czemu możemy szybko odpowiedzieć na dodatkowe potrzeby.